h

LEDEN SP MOERDIJK KIEZEN NIEUW BESTUUR.

19 maart 2019

LEDEN SP MOERDIJK KIEZEN NIEUW BESTUUR.

 

 

Bij de laatste ledenvergadering van dinsdag 12 maart hebben de leden een nieuw bestuur gekozen.

 

Antonio is benoemd van interim voorzitter naar voorzitter

Daisy is gekozen als de nieuwe secretaris

Sabine is gekozen als de nieuwe penningmeester

En aansluitend is Arjen herverkozen als algemeen bestuurslid.

 

Voorzitter Antonio is erg trots op de samenstelling: “Ik ben erg trots dat wij een mooie verdeling hebben tussen vrouw en man. Dat geeft het bestuur een goede balans in het maken van beslissingen, die door onze leden breed gedragen kunnen worden.”

 

Secretaris Daisy is ook blij dat zij haar steentje kan bijdragen aan een sociaal en rechtvaardiger Moerdijk: “Als secretaris wil ik mijn bijdrage leveren door te luisteren wat er leeft in onze gemeente. Goede zorg, betaalbare huisvesting, armoedebestrijding en milieurechtvaardigheid staan hoog op de prioriteitenlijst.”

 

Reactie toevoegen

U bent hier